2014-04-24 13:20

BM houdt in geen AK geschoten of uit ander district

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Klomp, J.SV OP DE KORREL - Bemmel98981009998100(43)593 
2Eersel van, Ch.SSV De Linge - Zetten989898979897(40)586 
3Groot Bramel, B.S.V.Willem Tell979898979898(36)586 
4Hermsen, B.SV De Hoven - Zutphen9698979910095(37)585 
5Brandenbarg, DSSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo979897959899(36)584 
6Hardenberg van de, A.SV DE VALK - Elspeet989994989599(33)583 
7Dijk van, Chr.SV DE VALK - Elspeet969696989898(35)582 
8Woudenberg van, J.SV OP DE KORREL - Bemmel979898949696(33)579 
9Rensen, R.T.G.SV OP DE KORREL - Bemmel989497959795(28)576 
10Legters, N.SV MISTERWEG - Winterswijk959794949897(27)575 
11Huls, T.J.M.ST HUBERTUS - Breedenbroek9793941009694(30)574 
12Keuper, D.J.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen979696939694(25)572 
13Kokken, R.SV STRIJDLUST - Huissen929197979797(30)571 
14Huiskes, N.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem929494979797(26)571 
15Voskamp, J.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo929597979397(26)571 
16Mulder, C.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate959495929896(26)570 
17Rietberg, A.SV 'T GOUDEN OOG - Lichtenvoorde929397969695(25)569 
18Dijksterhuis, P.R.SV OOSTENDORP - Oostendorp958796959798(25)568 
19Grooters, R.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo949393949497(24)565 
20Woudenberg, M.A.SV OP DE KORREL - Bemmel959493929893(22)565 
21Hogema, J.ASV PRINS HENDRIK 1988 - Amersfoort939596949294(23)564 
22Cornelissen, M.SV OP DE KORREL - Bemmel949594969193(19)563 
23Peppelman, N.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen899695959492(21)561 
24Broodman, M.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo959595989087(18)560 
25Rood, M.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo908888949492(15)546 
26Wielink, G.SV WEZEP - Wezep939388869788(11)545 
27Jansen, J.SV STRIJDLUST - Huissen909191949187(11)544 
28Smit, C.SV WEZEP - Wezep919287948892(8)544 
29Dijken van, ISSV De Linge - Zetten918588918990(14)534 
30Nikkelen, D.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen99100981009798(47)592BM
31Manders, HSV 'T ROOSJE - Langenboom989795969796(29)579BM
32Theunissen, T.SV DIODWI - Best969599959796(31)578BM
33Hoogstraten van, P.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen949392939595(21)562BM
34Haagsma, C.ASV PRINS HENDRIK 1988 - Amersfoort889294909590(19)549BM
35Valkenier, J.SV Paul Krüger - Opheusden586371696960(3)390BM

 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Rap, H.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem959694939596(24)569 
2Willemsen, B.SV WILLEM TELL - Brummen949393939598(23)566 
3Koot van, J.SV MISTERWEG - Winterswijk929592969591(23)561 
4Wolters, P.A.M.SV 'T GOUDEN OOG - Lichtenvoorde969293939294(19)560 
5Brinkman, A.SV OP DE KORREL - Bemmel919492949296(22)559 
6Lancaster, A.SSV De Linge - Zetten939294899395(25)556 
7Keuper, J.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen949393938993(17)555 
8Jaegermann, W.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem889492909596(16)555 
9Degen, B.SSV De Linge - Zetten958991939491(22)553 
10Bennink, C.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo959392899192(16)552 
11Wismans, R.SV OP DE KORREL - Bemmel919093909592(18)551 
12Küster, I.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen879693919290(19)549 
13Wit de, R.SSV De Linge - Zetten939292879292(18)548 
14Meihuizen, R.SV DRIEBERGEN RIJSENBURG - Driebergen919090908992(11)542 
15Wolkenfelt, R.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem908893869391(9)541 
16Oene van, H.SV WEZEP - Wezep868889909392(9)538 
17Krabben, R.J.M.SV 'T GOUDEN OOG - Lichtenvoorde909089899283(8)533 
18Temmink, MSSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo859085879194(15)532 
19Raats, E.SV VRIJHEID - Oosterbeek919289889181(13)532 
20Hartelman, D.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo868388849391(11)525 
21Beek van de, J.SV SORANUS - Wekerom928685817886(9)508 
22Jonker, H.SV WEZEP - Wezep868181848883(11)503 
23Wielen van der, J.H.A.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen929596969394(22)566BM
24Hartog den, MASV PRINS HENDRIK 1988 - Amersfoort939291929595(24)558BM
25Dijk van, R.SV TREF - Wijk bij Duurstede908695949293(17)550BM
26Kleyn de, H.SV Prins Bernhard Oss - Oss908987879092(18)535BM
27Vliet-van, WSV DRIEBERGEN RIJSENBURG - Driebergen848481848985(7)507BM

 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Lindeboom, A.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem838886909086(8)523 
2Prophitius, L.SV SORANUS - Wekerom838689908584(13)517 
3Pannekoek, B.SV WILLEM TELL - Brummen917784838890(11)513 
4Zwep, A.SV WEZEP - Wezep868387887987(6)510 
5Liet, P.ROZENDAALSE SCHUTTERS SOC. - Velp828378698579(3)476BM

 

 Luchtgeweer staand Heren N-klasse

1Steeg, T.C.E.SV De Hoven - Zutphen828785758585(4)499 

 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Andersen, S.SV OP DE KORREL - Bemmel9910010099  (35)398 
2Mekking, S.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate989810099  (30)395 
3Boeijinga van den Bor, N.SV DE VALK - Elspeet969610097  (20)389 
4Burgh van den, S.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo99969697  (20)388 
5Brandenbarg, RSSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo97989795  (19)387 
6Mulder - Burink, E.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate94979696  (19)383 
7Lukte Willink, D.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo97929398  (15)380 
8Huisman, L.SV OP DE KORREL - Bemmel99909491  (12)374 
9Polman, A.SV OP DE KORREL - Bemmel94909493  (14)371 
10Satter, P.A.J.S.V.Willem Tell92899297  (11)370 
11Dijk van, H.J.C.SV DE KRUITHOORN - Wageningen57697068  (3)264 
12Groenenboom, I.SV HET TREFPUNT - Poortugaal9799100100  (33)396BM
13Hagels, L.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate93939195  (10)372BM

 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Kooij, M.M.M.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem83948292  (8)351 
2Bouwman, R.SV STRIJDLUST - Huissen84818990  (8)344 
3Kuster - Schoots, Y.SV OP DE KORREL - Bemmel76847379  (0)312 
4Berk van der, M.C.A.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen94898792  (9)362BM

 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Bleumink, B.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo95949795  (19)381 
2Vinkenvleugel, J.ST HUBERTUS - Breedenbroek94919595  (14)375 
3Keuper, A.G.D.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen90939393  (9)369 
4Vinkenvleugel, W.ST HUBERTUS - Breedenbroek90939290  (7)365 
5Hoek van de, M.SV TREFPUNT - Uddel89909388  (8)360 
6Dekkers, J.B.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen89949087  (7)360 
7Mijnen, T.ST HUBERTUS - Breedenbroek91908885  (6)354 
8Haren van, J.SV STRIJDLUST - Huissen86908788  (5)351 
9Middendorp, J.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate90868986  (5)351 
10Winters, W.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo91798987  (4)346 
11Dijken van, H.J.A.SSV De Linge - Zetten86808986  (2)341 
12Jansen, G.J.SV ULTO MEGCHELEN - Megchelen76838684  (3)329 
13Nikkelen, T.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen88899090  (9)357BM
14Gerritsen, F.J.SV WILHELM TELL - Putten90878484  (7)345BM
15Brussel van, J.SV DE KAMPIOEN - Utrecht87818685  (6)339BM

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Grooters, G.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo90919082  (9)353 
2Bos, WASV PRINS HENDRIK 1988 - Amersfoort78738790  (4)328 
3Hendriks, A.SV SORANUS - Wekerom75767578  (2)304 
4Boeijen, J.SSV ST. HUBERTUS - Wijchen84868993  (8)352BM

 

 Luchtgeweer staand SH-1-R3

1Bours, J.T.P.SV DRIEBERGEN RIJSENBURG - Driebergen999999100100100(48)597 
2Vlaanderen, T.SV DRIEBERGEN RIJSENBURG - Driebergen999897969997(37)586 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Dames

1Mulder, M.SV SCHAARSBERGEN - Arnhem98989899  (23)393 
2Lancaster, M.SSV De Linge - Zetten93969698  (17)383 
3Dekker, SSSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo96949595  (16)380 
4Phielix, G.SSV De Linge - Zetten92979390  (13)372 
5Roeterd, M.SV TREF - Wijk bij Duurstede67646462  (1)257 
6Smeets, P.SV DE GRENSSTREEK - Belfeld1009910099  (35)398BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

1Asselt van, R.SV DE VALK - Elspeet969696929493(27)567 
2Bronkhorst, ASV DE VALK - Elspeet959594969191(18)562 
3Vogel de, J.SV DE VALK - Elspeet899094969496(19)559 
4Carbo, M.SV De Hoven - Zutphen899489948889(15)543 
5Hulshof, F.SV WILLEM TELL - Brummen849092929190(12)539 
6Disveld, GSV OP DE KORREL - Bemmel838991939587(9)538 
7Marwijk van, DSV OP DE KORREL - Bemmel849188928889(11)532 
8Gerritsen, M.SSV De Linge - Zetten878490909285(6)528 
9Pallada, B.SV Prins Hendrik - Veenendaal606375756269(2)404 
10Stam, B.SV HET TREFPUNT - Poortugaal98961009899100(43)591BM
11Bergh van den, G.M.SV 'T ASSER WAPEN - Assen969898999996(32)586BM
12Bosscher, M.SV TREFPUNT - Uddel918786829091(11)527BM
13Budding, D.SV DE VALK - Elspeet889186908983(9)527BM
14Wijenberg, J.SV WILLEM TELL - Brummen808080737868(3)459BM
15Walsem van, P.SV Paul Krüger - Opheusden545669577171(3)378BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

1Hartgers, M.SV De Hoven - Zutphen95939395  (14)376 
2Lefering, L.SSV DE BERKELSCHUTTERS - Borculo95949190  (11)370 

 

 Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

1Hung, K.SV Prins Hendrik - Veenendaal93948890  (11)365 
2Noordijk, M.SV DE VALK - Elspeet91899487  (10)361 
3Arends, C.SSV De Linge - Zetten87879391  (10)358 
4Rikken, R.SSV De Linge - Zetten87878392  (7)349 
5Chakir, C.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate87878584  (6)343 
6Bezooijen van, S.SSV De Linge - Zetten86868582  (4)339 
7Klement, T.SV D.V.S. APELDOORN - Apeldoorn76878282  (5)327 
8Graaf de, M.SV OP DE KORREL - Bemmel83807983  (3)325 
9Doorn, R.S.S.V. Ons Genoegen - Colmschate74748181  (3)310 
10Koldenhof, J.D.SV D.V.S. APELDOORN - Apeldoorn71777471  (1)293 
11Havekes, W.R.SV D.V.S. APELDOORN - Apeldoorn70737475  (1)292 
12Kinket, T.M.SV D.V.S. APELDOORN - Apeldoorn59657774  (3)275 
13Lieber, T.ST HUBERTUS - Breedenbroek82858791  (5)345BM

 

 Luchtgeweer staand Junioren-C

1Mulder, J.SV DE VALK - Elspeet82878784  (4)340 

 

SSV de Linge - Zetten